,

,

piątek, 16 czerwca 2017

OD NOWA || AGAIN

Blogowanie nie należy do łatwych rzeczy. Doświadczenie w tym mam spore, gdyż pierwszy raz wypróbowałam swoich sił mając 15 lat. Nie narzekałam na brak zainteresowania postami, ani na brak ilości firm, które chciały, abym reklamowała ich produkty w zamian za darmowy asortyment, który mają do zaoferowania - tak, mój blog był popularny o czym świadczyło 2 tys. obserwujących. 

Blogowanie wymaga zaangażowania, serca, a także wkładu pracy i jeszcze więcej czasu. Zmuszona byłam do rezygnacji jego prowadzenia właśnie przez ten ostatni czynnik. Szkoła i praca - ciężko było wszystko pogodzić. 

Aleee wracam! Anonimowo, wszystko od nowa, z masą pomysłów,  będzie to mój blog - o wszystkim! Trzymajcie kciuki, abym znowu mogła osiągać sukcesy😁.

8 komentarzy:

 1. Ciężko jest wszystko pogodzić - ja muszę DOM - rodzina - praca - dodatkowa praca- blog - uwierz mi jest ciężko - ale jak się czegoś chce to da się! Powodzenia życzę! :]

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia :)

  http://krucz-kruczis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. what a nice post:)
  happy weekend :)

  https://www.instagram.com/tijamomcilovic/
  http://itsmetijana.blogspot.rs/

  OdpowiedzUsuń
 4. Blogowanie to ciężka sprawa. Żeby się wybić, coś osiągnąć trzeba dużo czasu i pracy w to włożyć. Powodzenia ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. trzymam kciuki, blogowanie wymaga czasu- sama łączę je obecnie z pracą na etacie, castingami, nagraniami i życiem prywatnym. Nie ma lekko :-)

  OdpowiedzUsuń